"Құрылыс техника" ЖШС Volvo EC210,EC220,EC240 экскаваторларына арналған шынжыр табанды тізбекті жеткізуді ұсынады.
Техникалық сипаттамалар:
| Салмақ | 565 келі |
| Сілтемелер саны | 49 |
| Тізбекті жабу тәсілі | Саусақ |
| Тізбек қадамы | 190 мм |
| Қосалқы бөлшектердің түрі | Шынжыр табанды шынжыр |
| Каталог нөмірі | VOE14530361 / 20Y-32-00024 / E15698B1M00049 / 9250500 |
Дайындаушы зауыттан кепілдік.
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CH |
| Бөлшектердің түрі | Аналог |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| бөлшектің коды | VOE14530361 |
| Негізгі | |
| Салмақ | 565 кг |
| Сілтемелер саны | 49 |
| Тізбек қадамы | 190 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 690 000 ₸


