"Құрылыс техника" ЖШС Алматы қаласындағы қоймадан HITACHI ZX330 шынжыр табанды экскаваторына арналған ені 1000 мм стандартты шөмішті жеткізуді ұсынады.
Шөміш стандартты GP-31.10 I-IV санаттағы топырақтардағы шұңқырларды, карьерлерді қазу және сусымалы материалдарды түсіру үшін қолданылады, тығыздығы 1600 кг/м дейін3 (құм, саздақ, өсімдік топырағы, қиыршық тас).
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 29-38 т |
| Биіктігі H | 1500 мм |
| Тереңдігі B | 1800 мм |
| Жұтқыншақ R | 1330 мм |
| Ені L | 1000 мм |
| Көлем | 1,1 м3 |
| Салмақ | 1190 келі |
| Тістердің саны | 4 дана. |
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 1.1 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | GP-31.10-J40-NSF6 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Өндіруші | Hitachi |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1800 мм |
| Ені | 1000 мм |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Салмақ | 1190 кг |
| Негізгі | |
| Кепілдік | 6 Айлар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 875 000 ₸



