"Құрылыс техника" ЖШС Алматы қ. қоймасында CATERPILLAR 329,CATERPILLAR 330 шынжыр табанды экскаваторына арналған көлемі 1,8 м3 аса күшейтілген жартасты шөмішті жеткізуге ұсынады.
Аса күшейтілген жартасты шөміш RDX-31.16 тығыздығы 2.500 кг/м дейінгі топырақтарды игеруге арналған3 абразивтілік дәрежесі V-VI сыныптан артық емес.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 29-38 т |
| Биіктігі H | 1500 мм |
| Тереңдігі B | 1800 мм |
| Жұтқыншақ R | 1330 мм |
| Ені L | 1600 мм |
| Көлем | 1,8 м3 |
| Салмақ | 1980 кг |
| Тістердің саны | 5 дана. |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Caterpillar |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 1.8 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | GP-31.16-ND5(5) |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1800 мм |
| Ені | 1600 мм |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Салмақ | 1570 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 580 000 ₸




