"Құрылыс техника" ЖШС Hitachi EX300,ZX330 экскаваторына арналған дірілдеткіштерді жеткізуді ұсынады.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Пайдалану салмағы (ауыспалы плитасыз) | 1060 келі |
| Негізгі машинаның салмағы | 23-33 т |
| Таптау күші | 15 т |
| Минутына импульстар саны | 2000 Имп/мин |
| Жұмыс қысымы | 170-220 кг/см2 |
| Гидравликалық ағын | 120-170 л/мин |
| Тығыздау тақтасының өлшемі | 1195*900*30 мм |
| Биіктігі | 1060 мм |
Жеткізу жиынтығына кіреді:
дірілді басу PBC 1000
сіздің экскаваторыңыздың астындағы өтпелі тақта
Экскаватордың гидрожүйесіне қосу үшін РВД 2 дана
бұйымның паспорты
нұсқаулық орыс тілінде
Дірілді таптау әр түрлі типтегі топырақтарды, материалдарды және беттерді тығыздауға байланысты мәселелерді шешуде қолданылады. Траншеялардың қабырғаларын, қиыршық тасты және құмды беттерді, еріген топырақты тығыздау – осындай құралмен жабдықталған экскаватор орындауға дайын жұмыстардың кейбір түрлері ғана.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | Hitachi |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 670 000 ₸





Жіберу 17 сәуір 2026