"Құрылыс техника" ЖШС Terex TX200,TX210 экскаваторына арналған дірілдеткіштерді жеткізуді ұсынады.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Пайдалану салмағы | 970 келі |
| Негізгі машинаның салмағы | 17-23 т |
| Таптау күші | 15 т |
| Минутына импульстар саны | 2000 Имп/мин |
| Жұмыс қысымы | 150-210 кг/см2 |
| Гидравликалық ағын | 80-110 л/мин |
| Тығыздау тақтасының өлшемі | 1195*900*30 мм |
| Биіктігі | 1060 мм |
Жеткізу жиынтығына кіреді:
дірілді басу PBC 800
сіздің экскаваторыңыздың астындағы өтпелі тақта
Экскаватордың гидрожүйесіне қосу үшін РВД 2 дана
бұйымның паспорты
нұсқаулық орыс тілінде
Дірілді таптау әр түрлі типтегі топырақтарды, материалдарды және беттерді тығыздауға байланысты мәселелерді шешуде қолданылады. Траншеялардың қабырғаларын, қиыршық тасты және құмды беттерді, еріген топырақты тығыздау – осындай құралмен жабдықталған экскаватор орындауға дайын жұмыстардың кейбір түрлері ғана.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProfBreaker |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 625 000 ₸


