"Құрылыс техника" ЖШС Hitachi ZX130,ZX140,ZX160 экскаваторларына арналған дірілдеткіштерді жеткізуді ұсынады.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Пайдалану салмағы | 590 келі |
| Негізгі машинаның салмағы | 10-16 т |
| Таптау күші | 8 т |
| Минутына импульстар саны | 2000 Имп/мин |
| Жұмыс қысымы | 120-180 кг/см2 |
| Гидравликалық ағын | 50-70 л/мин |
| Тығыздау тақтасының өлшемі | 1050*700*28 мм |
| Биіктігі | 920 мм |
Жеткізу жиынтығына кіреді:
дірілді басу PBC 600
сіздің экскаваторыңыздың астындағы өтпелі тақта
Экскаватордың гидрожүйесіне қосу үшін РВД 2 дана
бұйымның паспорты
нұсқаулық орыс тілінде
Дірілді таптау әр түрлі типтегі топырақтарды, материалдарды және беттерді тығыздауға байланысты мәселелерді шешуде қолданылады. Траншеялардың қабырғаларын, қиыршық тасты және құмды беттерді, еріген топырақты тығыздау – осындай құралмен жабдықталған экскаватор орындауға дайын жұмыстардың кейбір түрлері ғана.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | Hitachi |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 550 000 ₸


