"Құрылыс техника" ЖШС Алматы қаласындағы қоймадан Komatsu PC200, PC210, PC220 экскаваторына арналған көлемі 1,1 м3 күшейтілген шөмішті жеткізуді ұсынады.
HD-21.12 күшейтілген шөміш ол жалпы жер жұмыстарында, әртүрлі тығыздықтағы топырақтарды игеруде қолданылады: құм, саздақ, өсімдік топырағы, қиыршық тас, бор жыныстары, тақтатас, әктас және т.б., қазылған және карьерлік жұмыстарда, соның ішінде тау жыныстарын қопсыту кезінде.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 19-28 т |
| Биіктігі H | 1400 мм |
| Тереңдігі B | 1650 мм |
| Жұтқыншақ R | 1200 мм |
| Ені L | 1200 мм |
| Көлем | 1,1 м3 |
| Салмақ | 1040 келі |
| Тістердің саны | 5 дана. |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ProfBreaker |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 1.2 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | HD-21.13 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1650 мм |
| Ені | 1300 мм |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Салмақ | 1090 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 550 000 ₸


