Foton Lovol FL955E, FL956F, FL957F, FL958G алдыңғы тиегішке арналған стандартты шелек
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 15,1 - 20 т |
| Биіктігі H | 1450 мм |
| Тереңдігі B | 1650 мм |
| Ені L | 3000 мм |
| Көлем | 3,4 – 3,9 м3 |
| Салмақ | 2100 келі |
| Тістердің саны | 8 дана |
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Шелек түрі | Тиегіш шелегі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| бөлшектің коды | FLS-17-390/J30 |
| Техника түрі | Арнайы техника |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 17 мамыр 2026