Бір тісті жыртқышr-135-2 - қатқан топырақтарды бұзуға, жарылған тау жыныстарын игеруге, асфальт жабындарын, кірпіштерді, жол жиегіндегі тастарды қазуға, діңгектерді жұлуға арналған. Тартқыш шөміштің орнына экскаватордың тұтқаларына орнатылады.
Алматы қаласындағы "Құрылыс техника" ЖШС қоймасынан Case CX180,CX210 экскаваторына арналған бір тісті Ripper R-135-2 сатып алуға болады.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Түрі | 2 |
| Салмақ | 460 келі |
| Жұтқыншақ R | 1350 мм |
| Ені А | 500 мм |
| Биіктігі H | 1485 мм |
| Ұзындығы B | 900 мм |
Өндірушінің кепілдігімен тамаша зауыттық сапа.
Қазақстан Республикасының барлық аймақтарына жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Case |
| Бөлшектердің түрі | Аналог |
| Жағдайы | Жаңа |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| бөлшектің коды | R-135-2 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 450 000 ₸


