Бір тісті жыртқышr-135-2 - қатқан топырақтарды бұзуға, жарылған тау жыныстарын игеруге, асфальт жабындарын, кірпіштерді, жол жиегіндегі тастарды қазуға, діңгектерді жұлуға арналған. Тартқыш шөміштің орнына экскаватордың тұтқаларына орнатылады.
Caterpillar 318D экскаваторына арналған R-135-2 бір тісті жыртқышты Алматы қаласындағы "Құрылыс техника" ЖШС қоймасынан сатып алуға болады.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Түрі | 2 |
| Салмақ | 460 келі |
| Жұтқыншақ R | 1350 мм |
| Ені А | 500 мм |
| Биіктігі H | 1485 мм |
| Ұзындығы B | 900 мм |
Өндірушінің кепілдігімен тамаша зауыттық сапа.
Қазақстан Республикасының барлық аймақтарына жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Caterpillar |
| Бөлшектердің түрі | Аналог |
| Жағдайы | Жаңа |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| бөлшектің коды | R-135-2 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 450 000 ₸




