Бір тісті қопсытқыш қатты негіздердің бұзылуына және учаскелерді одан әрі игеруге дайындауға байланысты жұмыстарды орындау кезінде Hyundai R320, R330, R360, R380 және HX340 экскаваторларында қолданылады. Жабдық топырақтың жоғары тығыздығы жағдайында жұмыс істеу кезінде шөміштің орнына ауыспалы аспалы құрал ретінде пайдаланылады.
Қопсытқышты пайдалану негізгі алу алдында күрделі учаскелерді ашуға мүмкіндік береді және негіздің тиімді дайындалуын қамтамасыз етеді.
Мақсаты
Қопсытқыш мынадай жұмыстарды орындау кезінде пайдаланылады:
қатқан және тығыздалған топырақты әзірлеу;
асфальт-бетон жабындарының бұзылуы;
тығыз және біртекті емес тұқымдар бойынша жұмыс;
жиектас тасты және жол элементтерін бөлшектеу;
түбірлер мен тамыр жүйесін жою.
Құрылыс, жол жұмыстары және алаңдарды дайындау кезінде қолданылады.
Қолдану шарттары
Монтаждау штаттық отырғызу қосылыстарын пайдалана отырып, экскаватор тұтқасында жүзеге асырылады.
Жабдық ауыр жер жұмыстарын орындау кезінде тиісті кластағы техника құрамында пайдалануға есептелген.
Қопсытқыш кейіннен стандартты аспалы жабдықпен әзірлеу арқылы негіздемені алдын ала бұзу үшін пайдаланылады.
Өндіріс
Өз өндірісі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hyundai |
| Бөлшектердің түрі | Аналог |
| Жағдайы | Жаңа |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| бөлшектің коды | R-171-2 |
| Салмақ | 980 кг |
| Биіктігі | 1820 мм |
| Ені | 650 мм |
- Бағасы: 2 550 000 ₸



