Бір тісті қопсытқыш Komatsu экскаваторларына PC300, PC350 және PC360 орнатуға арналған және тығыз және қиын өңделетін негіздерді бұзу бойынша жұмыстарды орындау кезінде пайдаланылады. Жабдық шөміштің орнына топырақты алғашқы ашу және учаскені одан әрі игеруге дайындау үшін қолданылады.
Қолданылу аумағы
Қопсытқыш мынадай жұмыстарды орындау кезінде пайдаланылады:
қатқан және тығыздалған топырақты әзірлеу;
асфальт-бетон жабындарын ашу;
жарықшақты және тығыз жыныстар бойынша жұмыс;
жол инфрақұрылымы элементтерін бөлшектеу;
түбірлерді түбірлеу және тамыр жүйесін алып тастау.
Құрылыста, жол жұмыстарында, бөлшектеуде және өнеркәсіптік объектілерде қолданылады.
Пайдалану ерекшеліктері
Орнату техниканың штаттық қону параметрлерінде кері күрек тұтқасына жүргізіледі.
Қопсытқыш қарқынды жүктеме кезінде пайдалануға арналған және ауыр жер жұмыстарын орындау үшін пайдаланылады.
Өндірісі және болуы
Өз өндірісі.
Жабдық қоймада бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Бөлшектердің түрі | Аналог |
| Жағдайы | Жаңа |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| бөлшектің коды | R-150-2 |
| Өндіруші | Komatsu |
| Салмақ | 650 кг |
| Биіктігі | 1570 мм |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 1 790 000 ₸



