"Құрылыс техника" ЖШС Hitachi EX400,EX450,ZX450,ZX460,ZX470 экскаваторларына арналған шынжыр табанды тізбекті жеткізуді ұсынады.
Техникалық сипаттамалар:
| Салмақ | 1063 келі |
| Сілтемелер саны | 53 |
| Тізбекті жабу тәсілі | Басуға арналған шебер саусақ |
| Тізбек қадамы | 216 мм |
| Қосалқы бөлшектердің түрі | Шынжыр табанды шынжыр |
| Каталог нөмірі | 9129617 / 81NB-25600 / 200103-00090A / 200103-00045 |
Дайындаушы зауыттан кепілдік.
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KMF |
| Бөлшектердің түрі | Аналог |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| бөлшектің коды | 9129617 |
| Негізгі | |
| Салмақ | 1043 кг |
| Тізбек қадамы | 216 мм |
| Сілтемелер саны | 53 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 895 000 ₸


Жіберу 14 сәуір 2026