Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Қолданылу мүмкіндігі | 17-20 т |
| Пайдалану салмағы | 1300 кг |
| Жоғарғы жақтың ені | 600 мм |
| Төменгі жақтың ені | 750 мм |
| Жақтардың ашылуы | 600-875 мм |
| Жақтардың радиусы | 750 мм |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 1300 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 12 мамыр 2026