"Құрылыс техника" ЖШС Алматы қаласындағы қоймадан Doosan DX300,S300 шынжыр табанды экскаваторына арналған көлемі 1,8 м3 стандартты шөмішті жеткізуді ұсынады
Шөміш стандартты GP-31.15 I-IV санаттағы топырақтардағы шұңқырларды, карьерлерді қазу және сусымалы материалдарды түсіру үшін қолданылады, тығыздығы 1600 кг/м дейін3 (құм, саздақ, өсімдік топырағы, қиыршық тас).
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 29-38 т |
| Биіктігі H | 1500 мм |
| Тереңдігі B | 1800 мм |
| Жұтқыншақ R | 1330 мм |
| Ені L | 1500 мм |
| Көлем | 1,8 м3 |
| Салмақ | 1510 келі |
| Тістердің саны | 5 дана. |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 1.8 куб. м |
| Техника түрі | Арнайы техника |
| бөлшектің коды | GP-31.16 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1800 мм |
| Ені | 1600 мм |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Салмақ | 1580 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 590 000 ₸




