"Құрылыс техника" ЖШС Hidromek 102B,102S экскаватор-тиегішіне арналған вибротрамбовкаларды жеткізуге ұсынады.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Пайдалану салмағы | 350 келі |
| Негізгі машинаның салмағы | 6-12 т |
| Таптау күші | 5 т |
| Минутына импульстар саны | 2000 Имп/мин |
| Жұмыс қысымы | 100-170 кг/см2 |
| Гидравликалық ағын | 45-65 л/мин |
| Тығыздау тақтасының өлшемі | 900*550*25 мм |
| Биіктігі | 760 мм |
Жеткізу жиынтығына кіреді:
дірілді басу PBC 300
өтпелі тақта
Экскаватордың гидрожүйесіне қосу үшін РВД 2 дана
бұйымның паспорты
нұсқаулық орыс тілінде
Дірілді таптау әр түрлі типтегі топырақтарды, материалдарды және беттерді тығыздауға байланысты мәселелерді шешуде қолданылады. Траншеялардың қабырғаларын, қиыршық тасты және құмды беттерді, еріген топырақты тығыздау – осындай құралмен жабдықталған экскаватор орындауға дайын жұмыстардың кейбір түрлері ғана.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | Hidromek |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 650 000 ₸


