"Құрылыс техника" ЖШС Алматы қаласындағы қоймадан Komatsu PC300,350,360 шынжыр табанды экскаваторға арналған көлемі 1,5 м3 арматураланған тас шелекті жеткізуді ұсынады.
RDH-31.14 күшейтілген тасты шөміш – тығыздығы 2.200 кг/м дейінгі топырақтарды өңдеуге арналған3 абразивтілік дәрежесі III-IV кластан аспайтын.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 29-38 т |
| Биіктігі H | 1500 мм |
| Тереңдігі B | 1800 мм |
| Жұтқыншақ R | 1330 мм |
| Ені L | 1400 мм |
| Көлем | 1,5 м3 |
| Салмақ | 1700 кг |
| Тістердің саны | 5 дана. |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Komatsu |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 1.5 куб. м |
| Техника түрі | Арнайы техника |
| бөлшектің коды | RDX-31.14-K27(5)WS |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1800 мм |
| Ені | 1400 мм |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Салмақ | 1790 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 790 000 ₸



Жіберу 22 сәуір 2026