"Құрылыс техника" ЖШС сатып алуды ұсынады стандартты шөміш (траншеялық) ені 400 мм XCMG XC8-S3570 экскаватор-тиегіштері үшін. Бұл шөміш траншеялық жұмыстарды орындауға, коммуникацияларды төсеуге және жұмсақ және орташа тығыздықтағы топырақтарды өңдеуге арналған.
Шөміштің артықшылықтары:
- Шырша Жұмсақ және орташа тығыздықтағы топырақтармен жұмыс істеуге жарамды.
- 🟢 Ықшам өлшемдер мен жеңіл салмақ жұмыс пен орнатуды жеңілдетеді.
- 🟢 Шөміштің пішіні тегіс траншеяларды қалыптастыру үшін оңтайлы түрде жасалған.
- 🟢 Пайдалану және техникалық қызмет көрсету оңай, техникаға ыңғайлы бекітіледі.
Техникалық сипаттамалар:
- Шөміштің көлемі: 0,10 м3
- Шөміштің салмағы: 140 келі
- Биіктігі (H): 900 мм
- Тереңдігі (B): 930 мм
- Ені (L): 400 мм
- Жұтқыншақ (R): 750 мм
- Тістердің саны: 3 дана.
- Негізгі машинаның рұқсат етілген салмағы: 5-11 тонна.
Неге бізді таңдайсыз:
- 🛠 Алматыда қоймада бар болуы.
- 🚚 Қазақстан бойынша жылдам жеткізу.
- 📝 Жабдықты таңдауда толыққанды кеңес беру және көмек көрсету.
- 💥 Қолайлы бағалар және ыңғайлы төлем шарттары.
Қорытынды:
"Құрылыс техника" ЖШС шөмішін сатып ала отырып, сіз өзіңіздің бизнесіңіздің өнімділігі мен тиімділігін арттыруға ықпал ететін сенімді және дәлелденген жабдықты аласыз.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 0.1 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | TB-07.40 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Өндіруші | XCMG |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 930 мм |
| Ені | 400 мм |
| Биіктігі | 900 мм |
| Салмақ | 140 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 380 000 ₸


