"Құрылыс техника" ЖШС сатып алуды ұсынады шөміш стандартты ені 600 мм KOMATSU WB93,WB95 экскаватор-тиегіштері үшін. Бұл шөміш жер жұмыстарын жүргізуге, әртүрлі сусымалы материалдарды тиеуге және тасымалдауға арналған.
Шөміштің артықшылықтары:
- Шырша Жұмсақ және орташа тығыздықтағы топырақтармен жұмыс істеуге жарамды.
- 🟢 Пайдалану және техникалық қызмет көрсету оңай, орнату оңай.
- 🟢 Сапалы болат беріктік пен зақымға төзімділікті қамтамасыз етеді.
- 🟢 Шағын салмақ пен ықшам өлшемдер жұмыс пен тасымалдауды жеңілдетеді.
- 🟢 Ықшам өлшемдер тар жағдайларда жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар:
- Шөміштің көлемі: 0,21 м3
- Шөміштің салмағы: 185 келі
- Биіктігі (H): 900 мм
- Тереңдігі (B): 930 мм
- Ені (L): 600 мм
- Жұтқыншақ (R): 750 мм
- Тістердің саны: 4 дана.
- Негізгі машинаның рұқсат етілген салмағы: 5-11 тонна.
Неге бізді таңдайсыз:
- 🚚 Қазақстанның барлық аумағы бойынша жедел жеткізу.
- 📝 Жабдықты таңдауда толыққанды кеңес беру және көмек көрсету.
- 💥 Қолайлы бағалар және ыңғайлы төлем шарттары.
Қорытынды:
"Құрылыс техника" ЖШС шөмішін сатып ала отырып, сіз өзіңіздің бизнесіңіздің өнімділігі мен тиімділігін арттыруға ықпал ететін сенімді және дәлелденген жабдықты аласыз.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 0.21 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | GP-07.60 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Өндіруші | Komatsu |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 930 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 900 мм |
| Салмақ | 185 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 470 000 ₸


