"Құрылыс техника" ЖШС сатып алуды ұсынады көлемі 1,65 м3 стандартты шөміш GP-31.15 шынжыр табанды экскаватор үшін CATERPILLAR 324,325,326,329,330.
Бұл шөміш шұңқырларды, карьерлерді қазуға және тығыздығы жоғары сусымалы материалдарды (құм, саздақ, өсімдік топырағы, қиыршық тас) тиеу және тасымалдау жұмыстарын орындауға арналған. 1600 кг/м3.
GP-31.15 шөмішінің артықшылықтары:
- Шырша Жеңіл және орташа тығыздықтағы топырақтардың барлық түрлеріне жарамды.
- 🟢 Жоғары өнімділікті және жұмыстарды орындау мерзімдерін қысқартуды қамтамасыз етеді.
- 🟢 Орнату және пайдалану оңай, тұрақты жүктемелер кезінде аз тозу.
Техникалық сипаттамалар:
- Шөміштің көлемі: 1,65 м3
- Шөміштің салмағы: 1450 келі
- Биіктігі (H): 1500 мм
- Тереңдігі (B): 1800 мм
- Ені (L): 1500 мм
- Жұтқыншақ (R): 1330 мм
- Тістердің саны: 5 дана.
Неге бізді таңдайсыз:
- 🛠 Алматыда қоймада бар болуы.
- 🚚 Қазақстан бойынша жылдам жеткізу.
- 📝 Жабдықты таңдауда толыққанды кеңес беру және көмек көрсету.
- 💥 Қолайлы бағалар және ыңғайлы төлем шарттары.
Қорытынды:
"Құрылыс техника" ЖШС-нен GP-31.15 шөмішін сатып ала отырып, сіз өзіңіздің бизнесіңіздің өнімділігі мен тиімділігін арттыруға ықпал ететін сенімді және дәлелденген жабдықты аласыз.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 1.65 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | GP-31.15 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Өндіруші | Caterpillar |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1800 мм |
| Ені | 1500 мм |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Салмақ | 1450 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 360 000 ₸



