"Құрылыс техника" ЖШС сатып алуды ұсынады көлемі 1,8 м3 тасты шөміш RD-31.16 шынжыр табанды экскаваторлар үшін DOOSAN DOOSAN (DEVELON) DX300,DX320.
Бұл шөміш орташа тығыздықтағы (дейін) топырақтармен жұмыс істеуге арналған 2000 кг/м3) және абразивтіліктің орташа деңгейі (I–II сыныптар).
Шөміштің артықшылықтары RD-31.16:
- Аса Тығыздығы орташа топырақтарды өңдеу үшін жарамды.
- ҰБТ-ның тиеу ыңғайлылығы мен тұрақтылығы үшін арнайы формасы бар.
- 🟢 Орнату және пайдалану оңай, зақымдану қаупі азаяды.
- 🟢 Зақымдануға және коррозияға төзімді жоғары сапалы болаттан жасалған.
Техникалық сипаттамалар:
- Шөміштің көлемі: 1,8 м3
- Шөміштің салмағы: 1750 келі
- Биіктігі (H): 1500 мм
- Тереңдігі (B): 1800 мм
- Ені (L): 1600 мм
- Жұтқыншақ (R): 1330 мм
- Тістердің саны: 5 дана.
- Негізгі машинаның рұқсат етілген салмағы: 29-38 тонна.

Неге бізді таңдайсыз:
- 🛠 Алматыда қоймада бар болуы.
- 🚚 Қазақстан бойынша жылдам жеткізу.
- 📝 Жабдықты таңдауда толыққанды кеңес беру және көмек көрсету.
- 💥 Қолайлы бағалар және ыңғайлы төлем шарттары.
Қорытынды:
"Құрылыс техника" ЖШС-нен RD-31.16 шөмішін сатып ала отырып, сіз өнімділікті арттыруға және орындалатын жұмыстардың сапасын жақсартуға ықпал ететін орташа тығыздықтағы топырақтармен жұмыс істеуге арналған сенімді және дәлелденген құрал аласыз.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 1.8 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | RD-31.16 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1800 мм |
| Ені | 1600 мм |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Салмақ | 1750 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 850 000 ₸




