"Құрылыс техника" ЖШС сатып алуды ұсынады көлемі 1,4 м3 стандартты шөміш GP-21.15 EC240,EC250 үлгілеріндегі Doosan шынжыр табанды экскаваторларына арналған. Бұл шөміш шұңқырларды, карьерлерді қазуға және тығыздығы жоғары сусымалы материалдарды (құм, саздақ, өсімдік топырағы, қиыршық тас) тиеу және тасымалдау жұмыстарын орындауға арналған. 1600 кг/м3.
GP-21.15 шөмішінің артықшылықтары:
- Шырша Жеңіл және орташа тығыздықтағы топырақтардың барлық түрлеріне жарамды.
- 🟢 Жоғары өнімділікті және жұмыстарды орындау мерзімдерін қысқартуды қамтамасыз етеді.
- 🟢 Жер жұмыстарының орташа көлемін орындау үшін оңтайлы.
- 🟢 Зақымдануға және коррозияға төзімді, беріктігі жоғары болаттан жасалған.
- 🟢 Орнату және пайдалану оңай, тұрақты жүктемелер кезінде аз тозу.
Техникалық сипаттамалар:
- Шөміштің көлемі: 1,4 м3
- Шөміштің салмағы: 1150 келі
- Биіктігі (H): 1400 мм
- Тереңдігі (B): 1650 мм
- Ені (L): 1500 мм
- Жұтқыншақ (R): 1200 мм
- Тістердің саны: 5 дана.
- Негізгі машинаның рұқсат етілген салмағы: 19-28 тонна.
Неге бізді таңдайсыз:
- 🛠 Алматыда қоймада бар болуы.
- 🚚 Қазақстан бойынша жылдам жеткізу.
- 📝 Жабдықты таңдауда толыққанды кеңес беру және көмек көрсету.
- 💥 Қолайлы бағалар және ыңғайлы төлем шарттары.
Қорытынды:
"Құрылыс техника" ЖШС-нен GP-21.15 шөмішін сатып ала отырып, сіз өзіңіздің бизнесіңіздің өнімділігі мен тиімділігін арттыруға ықпал ететін сенімді және дәлелденген жабдықты аласыз.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 1.4 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | GP-21.15 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Өндіруші | Volvo |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1650 мм |
| Ені | 1500 мм |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Салмақ | 1150 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 561 000 ₸




