Шөміштер — бұл экскаваторлардың топырақты және әртүрлі тығыздықтағы материалдарды игеру қабілетін анықтайтын негізгі ауыстырылатын жабдық. Шөмішті дұрыс таңдау өнімділіктің артуына және жұмыстың орындалу уақытының қысқаруына кепілдік береді.
"Құрылыс техника" ЖШС шөміштері
"Құрылыс техника" ЖШС сатып алуды ұсынады аса күшейтілген жартасты шөміш RDX-51.18 HITACHI ZX450,ZX470 экскаваторлары үшін.
RDX-51.18 шөміштерінің артықшылықтары:
- Аса тығыз және абразивті төсемелермен (2500 кг/м3 дейін, абразивтілік класы V–VI) жұмыс істеуге арналған.
- 🟢 Материалды максималды ұстау үшін оңтайландырылған эргономикалық тіс профилі мен пішіні.
- 🟢 Төзімділік пен коррозияға төзімділік сынақтарынан өткен жоғары берік болат корпус.
- 🟢 Сапа мен мәлімделген сипаттамаларға сәйкестіктің түпнұсқа зауыттық кепілдігі.
Техникалық сипаттамалар:
- Шөміштің көлемі: 2,6 м3
- Шөміштің салмағы: 3000 кг
- Негізгі машинаның салмағы: 45-55 тонна
- Биіктігі (H): 1800 мм
- Тереңдігі (B): 2100 мм
- Жұтқыншақ (R): 1500 мм
- Ені (L): 1800 мм
- Тістердің саны: 5 дана
Неге бізді таңдайсыз:
- 🛠 Ұйым қоймасында шөміштердің тұрақты болуы.
- 🚚 Қазақстан бойынша жылдам жеткізу.
- 📝 Жабдықты таңдауда толыққанды кеңес беру және көмек көрсету.
- 💥 Қолайлы бағалар және ыңғайлы төлем шарттары.
Қорытынды:
"Құрылыс техника" ЖШС шөмішін сатып ала отырып, сіз сенімді және өнімді жабдыққа инвестиция жасайсыз, бұл сіздің бизнесіңізге кез келген тапсырманы сенімді түрде орындауға көмектеседі.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 2.6 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | RDX-51.18 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Өндіруші | Hitachi |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 2100 мм |
| Ені | 1800 мм |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Салмақ | 3000 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 945 000 ₸





