"Құрылыс техника" ЖШС сатып алуды ұсынады көлемі 1,3 м3 аса күшейтілген тасты шөміш RDX-21.14 ЕС240,EC250 модельдеріндегі Volvo экскаваторлары үшін. Бұл шөміш тығыздығы 2.500 кг/м дейінгі топырақтарды өңдеуге арналған3 абразивтілік дәрежесі V-VI сыныптан артық емес.
RDX-21.14 шөмішінің артықшылықтары:
- Шыршаның топырақты тиімді ұстау және көтеру үшін арнайы пішіні бар.
- 🟢 Орнату және пайдалану оңай, техникалық қызмет көрсету аз.
- 🟢 Зақымдануға және коррозияға төзімді жоғары сапалы болаттан жасалған.
Техникалық сипаттамалар:
- Шөміштің көлемі: 1,3 м3
- Шөміштің салмағы: 1360 келі
- Биіктігі (H): 1400 мм
- Тереңдігі (B): 1650 мм
- Ені (L): 1400 мм
- Жұтқыншақ (R): 1200 мм
- Тістердің саны: 5 дана.
- Негізгі машинаның рұқсат етілген салмағы: 19-28 тонна.
Неге бізді таңдайсыз:
- 🛠 Алматыда қоймада бар болуы.
- 🚚 Қазақстан бойынша жылдам жеткізу.
- 📝 Жабдықты таңдауда толыққанды кеңес беру және көмек көрсету.
- 💥 Қолайлы бағалар және ыңғайлы төлем шарттары.
Қорытынды:
"Құрылыс техника" ЖШС-нен RDX-21.14 шөмішін сатып ала отырып, сіз өзіңіздің бизнесіңіздің өнімділігі мен тиімділігін арттыруға ықпал ететін қатты және абразивті праймерлермен жұмыс істеуге арналған сенімді және дәлелденген жабдықты аласыз.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 1.3 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | RDX-21.14 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Өндіруші | Volvo |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1650 мм |
| Ені | 1400 мм |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Салмақ | 1360 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 031 000 ₸







