"Құрылыс техника" ЖШС сатып алуды ұсынады көлемі 1,1 м3 стандартты шөміш GP-21.12 шынжыр табанды экскаваторлар үшін XCMG XE210W,XCMG XE215,XCMG XE225.. Бұл шөміш шұңқырларды, карьерлерді қазуға және тығыздығы жоғары сусымалы материалдарды (құм, саздақ, өсімдік топырағы, қиыршық тас) тиеу және тасымалдау жұмыстарын орындауға арналған. 1600 кг/м3.
Шөміштің артықшылықтары GP-21.12:
- Шырша Жеңіл және орташа тығыздықтағы топырақтардың барлық түрлеріне жарамды.
- 🟢 Жоғары өнімділікті және жұмыстарды орындау мерзімдерін қысқартуды қамтамасыз етеді.
- 🟢 Жер жұмыстарының шағын және орташа көлемін орындау үшін оңтайлы.
- 🟢 Зақымдануға және коррозияға төзімді, беріктігі жоғары болаттан жасалған.
- 🟢 Орнату және пайдалану оңай, тұрақты жүктемелер кезінде аз тозу.
Техникалық сипаттамалар:
- Шөміштің көлемі: 1,1 м3
- Шөміштің салмағы: 1040 келі
- Биіктігі (H): 1400 мм
- Тереңдігі (B): 1650 мм
- Ені (L): 1200 мм
- Жұтқыншақ (R): 1200 мм
- Тістердің саны: 5 дана.
- Негізгі машинаның рұқсат етілген салмағы: 19-28 тонна.

Неге бізді таңдайсыз:
- 🛠 Қоймада болуы.
- 🚚 Қазақстан бойынша жылдам жеткізу.
- 📝 Жабдықты таңдауда толыққанды кеңес беру және көмек көрсету.
- 💥 Қолайлы бағалар және ыңғайлы төлем шарттары.
Қорытынды:
"Құрылыс техника" ЖШС-нен GP-21.12 шөмішін сатып ала отырып, сіз өзіңіздің бизнесіңізде жүйелі түрде пайдалануға жарамды құрылыс және жер жұмыстарын жүргізуге арналған сенімді және дәлелденген құрал аласыз.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Кепілдік мерзімі | 6 жыл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | GP-21.12 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Өндіруші | XCMG |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1650 мм |
| Ені | 1200 мм |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Салмақ | 1040 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 450 000 ₸



