"Құрылыс техника" ЖШС сатып алуды ұсынады көлемі 1,0 м3 стандартты шөміш GP-21.11 EW205,EC210,EC220 модельдеріндегі Volvo экскаваторлары үшін. Бұл шөміш шұңқырларды, карьерлерді қазуға және тығыздығы жоғары сусымалы материалдарды (құм, саздақ, өсімдік топырағы, қиыршық тас) тиеу және тасымалдау жұмыстарын орындауға арналған. 1600 кг/м3.
Шөміштің артықшылықтары GP-21.11:
- Шырша Жеңіл және орташа тығыздықтағы топырақтардың барлық түрлеріне жарамды.
- 🟢 Жоғары өнімділікті және жұмыстарды орындау мерзімдерін қысқартуды қамтамасыз етеді.
- 🟢 Жер жұмыстарының шағын және орташа көлемін орындау үшін оңтайлы.
- 🟢 Зақымдануға және коррозияға төзімді, беріктігі жоғары болаттан жасалған.
- 🟢 Орнату және пайдалану оңай, тұрақты жүктемелер кезінде аз тозу.
Техникалық сипаттамалар:
- Шөміштің көлемі: 1,0 м3
- Шөміштің салмағы: 920 келі
- Биіктігі (H): 1400 мм
- Тереңдігі (B): 1650 мм
- Ені (L): 1100 мм
- Жұтқыншақ (R): 1200 мм
- Тістердің саны: 5 дана.
- Негізгі машинаның рұқсат етілген салмағы: 19-28 тонна.
Неге бізді таңдайсыз:
- 🛠 Қоймада болуы.
- 🚚 Қазақстан бойынша жылдам жеткізу.
- 📝 Жабдықты таңдауда толыққанды кеңес беру және көмек көрсету.
- 💥 Қолайлы бағалар және ыңғайлы төлем шарттары.
Қорытынды:
"Құрылыс техника" ЖШС-нен GP-21.11 шөмішін сатып ала отырып, сіз өзіңіздің бизнесіңіздің өнімділігі мен тиімділігін арттыруға ықпал ететін сенімді және дәлелденген жабдықты аласыз.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Кепілдік мерзімі | 6 жыл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 1 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | GP-21.11 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Өндіруші | Volvo |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1650 мм |
| Ені | 1100 мм |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Салмақ | 920 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 449 000 ₸




