"Құрылыс техника" ЖШС сатып алуды ұсынады ТБ-15.60 ені 600 мм траншеялық шөміш Volvo экскаваторларының EC140,EW145 үлгілері үшін.
Бұл шөміш коммуникацияларды төсеуге және қысқа мерзімде ұзартылған траншеяларды жасауға арналған.
ТБ-15.60 шөмішінің артықшылықтары:
- 🟢 Берілген параметрлердің бүкіл ұзындығы бойынша тегіс траншеяларын қалыптастырады.
- 🟢 Топырақтың бір мезгілде алынуын және кейіннен қазылған жерді толтыру мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
- 🟢 Ғимараттар мен құрылыстарға іргелес, тар қалалық жағдайларда жұмыс істеуге жарамды.
- 🟢 Жұмыстарды орындаудың жоғары өнімділігі мен тиімділігін қамтамасыз етеді.
- аса Жоғары сапалы болаттан жасалған.
Техникалық сипаттамалар:
- Шөміштің көлемі: 0,30 м3
- Шөміштің салмағы: 350 келі
- Биіктігі (H): 1190 мм
- Тереңдігі (B): 1170 мм
- Ені (L): 600 мм
- Жұтқыншақ (R): 970 мм
- Тістердің саны: 3 дана.
- Негізгі машинаның рұқсат етілген салмағы: 12-18 тонна.
Неге бізді таңдайсыз:
- 🛠 Қоймада болуы.
- 🚚 Қазақстан бойынша жылдам жеткізу.
- 📝 Жабдықты таңдауда толыққанды кеңес беру және көмек көрсету.
- 💥 Қолайлы бағалар және ыңғайлы төлем шарттары.
Қорытынды:
"Құрылыс техника" ЖШС-нен ТБ-15.60 шөмішін сатып ала отырып, сіз өзіңіздің бизнесіңіздің өнімділігі мен тиімділігін арттыруға ықпал ететін сенімді және дәлелденген жабдықты аласыз.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Кепілдік мерзімі | 6 жыл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 0.3 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | TB-15.60 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Өндіруші | Volvo |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1170 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 1190 мм |
| Салмақ | 350 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап890 000 ₸




