"Құрылыс техника" ЖШС сатып алуды ұсынады көлемі 1,1 м3 тасты шөміш RD-21.12 VOLVO EW205,EC210,EC220 экскаваторлары үшін. Бұл шөміш орташа тығыздықтағы (дейін) топырақтармен жұмыс істеуге арналған 2000 кг/м3) және абразивтіліктің орташа деңгейі (I–II сыныптар).
Шөміштің артықшылықтары RD-21.12:
- 🟢 Орташа қатты және орташа абразивті астарлармен жұмыс істеуге жарамды..
- 🟢 Күнделікті пайдалану және ұзақ қызмет ету мерзімі үшін оңтайлы.
- 🟢 Орнату және пайдалану оңай, техникалық қызмет көрсету аз.
- 🟢 Зақымдануға және коррозияға төзімді жоғары сапалы болаттан жасалған.
Техникалық сипаттамалар:
- Шөміштің көлемі: 1,1 м3
- Шөміштің салмағы: 1170 келі
- Биіктігі (H): 1400 мм
- Тереңдігі (B): 1650 мм
- Ені (L): 1200 мм
- Жұтқыншақ (R): 1200 мм
- Тістердің саны: 5 дана.
- Негізгі машинаның рұқсат етілген салмағы: 19-28 тонна.
Неге бізді таңдайсыз:
- 🛠 Алматыда қоймада бар болуы.
- 🚚 Қазақстан бойынша жылдам жеткізу.
- 📝 Жабдықты таңдауда толыққанды кеңес беру және көмек көрсету.
- 💥 Қолайлы бағалар және ыңғайлы төлем шарттары.
Қорытынды:
"Құрылыс техника" ЖШС-нен RD-21.12 шөмішін сатып ала отырып, сіз өзіңіздің бизнесіңіздің өнімділігі мен тиімділігін арттыруға ықпал ететін қатты және абразивті праймерлермен жұмыс істеуге арналған сенімді және дәлелденген жабдықты аласыз.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 1.1 куб. м |
| Техника түрі | Арнайы техника |
| бөлшектің коды | RD-21.12-J35(5)WS |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Өндіруші | Volvo |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1650 мм |
| Ені | 1200 мм |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Салмақ | 1170 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 250 000 ₸




