"Құрылыс техника" ЖШС сатып алуды ұсынады көлемі 0,8 м3 стандартты шөміш GP-16.11 Hyundai R160,R170,R180 экскаваторлары үшін.Бұл шөміш шұңқырларды, карьерлерді қазуға және тығыздығы жоғары сусымалы материалдарды (құм, саздақ, өсімдік топырағы, қиыршық тас) тиеу және тасымалдау жұмыстарын орындауға арналған. 1600 кг/м3.
Шөміштің артықшылықтары GP-16.11:
- Шырша Жеңіл және орташа тығыздықтағы топырақтардың барлық түрлеріне жарамды.
- 🟢 Жоғары өнімділікті және жұмыстарды орындау мерзімдерін қысқартуды қамтамасыз етеді.
- 🟢 Жер жұмыстарының шағын және орташа көлемі үшін оңтайлы.
- 🟢 Зақымдануға және коррозияға төзімді, беріктігі жоғары болаттан жасалған.
- 🟢 Орнату және пайдалану оңай, жиі жүктеме кезінде тозуы төмен.
Техникалық сипаттамалар:
- Шөміштің көлемі: 0,8 м3
- Шөміштің салмағы: 700 келі
- Биіктігі (H): 1250 мм
- Тереңдігі (B): 1500 мм
- Ені (L): 1100 мм
- Жұтқыншақ (R): 1070 мм
- Тістердің саны: 4 дана.
- Негізгі машинаның рұқсат етілген салмағы: 12-18 тонна.

Неге бізді таңдайсыз:
- 🛠 Алматыда қоймада бар болуы.
- 🚚 Қазақстан бойынша жылдам жеткізу.
- 📝 Жабдықты таңдауда толыққанды кеңес беру және көмек көрсету.
- 💥 Қолайлы бағалар және ыңғайлы төлем шарттары.
Қорытынды:
"Құрылыс техника" ЖШС-нен GP-16.11 шөмішін сатып ала отырып, сіз өзіңіздің бизнесіңіз аясында жүйелі түрде пайдалануға жарамды құрылыс және жер жұмыстарын жүргізуге арналған сенімді және дәлелденген құрал аласыз.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hyundai |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 0.8 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | GP-16.11 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ені | 1100 мм |
| Биіктігі | 1250 мм |
| Салмақ | 700 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 120 000 ₸




