"Құрылыс техника" ЖШС сатып алуды ұсынады ТБ-15.50-J30(3) ені 500 мм траншеялық шөміш Hyundai R130,R1300,R140,R1400 экскаваторлары үшін. Бұл шөміш ұзын траншеяларды жасауға және коммуникацияларды төсеу жұмыстарын шектеулі мерзімде орындауға арналған.
ТБ-15.50 шөмішінің артықшылықтары:
- 🟢 Параметрлері бойынша дәлдікпен тегіс траншеяларды құрайды.
- АСА бір мезгілде топырақты өңдеуді және тиеуді жүзеге асырады.
- 🟢 Тар қалалық жағдайларда, ғимараттар мен құрылыстардың жанында жұмыс істеуге жарамды.
- 🟢 Қазылған жерді бастапқы орнына оңай тасымалдайды.
- Шырша зақымдануға және тозуға төзімді берік материалдардан жасалған.
Техникалық сипаттамалар:
- Шөміштің көлемі: 0,24 м3
- Шөміштің салмағы: 320 келі
- Биіктігі (H): 1170 мм
- Тереңдігі (B): 1200 мм
- Ені (L): 500 мм
- Жұтқыншақ (R): 980 мм
- Тістердің саны: 3 дана.
- Негізгі машинаның рұқсат етілген салмағы: 12-18 тонна.

Неге бізді таңдайсыз:
- 🛠 Қоймада болуы.
- 🚚 Қазақстан бойынша жылдам жеткізу.
- 📝 Жабдықты таңдауда кәсіби кеңес беру және көмек көрсету.
- 💥 Қолайлы бағалар және ыңғайлы төлем шарттары.
Қорытынды:
"Құрылыс техника" ЖШС-нен ТБ-15.50 шөмішін сатып ала отырып, сіз траншеяларды құру және коммуникацияларды төсеу бойынша жұмыстарды тиімді орындау үшін дәлелденген және сенімді құралға ие боласыз.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hyundai |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 0.24 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | TB-15.50 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 500 мм |
| Биіктігі | 1170 мм |
| Салмақ | 320 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 955 000 ₸



