Шөміштер — ауыр топырақты, қатты жабындарды және тасты беттерді өңдеуге арналған ең маңызды қондырмалар. Олар құрылыста, тау-кен өнеркәсібінде және ауыл шаруашылығында қолданылады. Тас шелектер ауыр материалдың үлкен көлемін тиімді ұстауды және жылжытуды қамтамасыз ете отырып, өнімділікті арттыруға және жұмыс уақытын қысқартуға көмектеседі.
"Құрылыс техника" ЖШС шөміштері
"Құрылыс техника" ЖШС сатып алуды ұсынады көлемі 1,8 м3 RDH-31.16 тасты арматураланған шөміш, тығыздығы аса берік және абразивті төсемелермен жұмыс істеуге арналған 2200 кг/м3 (III–IV абразивтілік сыныбы).
RDH-31.16 шөмішінің артықшылықтары:
- Шырша Күшейтілген конструкциясы мен беріктігінің жоғарылауына байланысты ең қиын топырақтармен жұмыс істеуге арналған.
- 🟢 Геометриялық тұрғыдан оңтайлы дизайн материалдың максималды енуіне және ыңғайлы ұсталуына мүмкіндік береді.
- Шырша монтаждаудың қарапайымдылығымен және шеберліктің арқасында ұзақ қызмет ету мерзімімен ерекшеленеді.
- 🟢 Оператордың тиімділігі мен жайлылығын арттыру үшін бес тіспен жабдықталған.
- 🟢 Өндіруші зауыттан 6 айға сапа кепілдігі.
Техникалық сипаттамалар:
- Шөміштің көлемі: 1,8 м3
- Шөміштің салмағы: 1830 кг
- Биіктігі (H): 1500 мм
- Тереңдігі (B): 1800 мм
- Ені (L): 1600 мм
- Жұтқыншақ (R): 1330 мм
- Тістердің саны: 5 дана.
- Негізгі машинаның рұқсат етілген салмағы: 29-38 тонна
Неге бізді таңдайсыз:
- 🛠 Алматыда қоймада бар болуы.
- 🚚 Қазақстан бойынша жылдам жеткізу.
- 📝 Дұрыс жабдықты таңдауда толыққанды кеңес беру және көмек көрсету.
- 💥 Қолайлы бағалар мен тиімді сатып алу шарттары.
Қорытынды:
"Құрылыс техника" ЖШС шөмішін сатып ала отырып, сіз компанияңыздың кез келген жобада табысты болуын қамтамасыз ететін сенімді және өнімді жабдыққа инвестиция жасайсыз.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Komatsu |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 1.8 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | RDH-31.16-ND5(5)WS |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1800 мм |
| Ені | 1600 мм |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Салмақ | 1830 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 690 000 ₸





