"Құрылыс техника" ЖШС сатып алуды ұсынады көлемі 1,3 м3 тасты шөміш RD-21.14 HITACHI ZX230,ZX240,ZX250,ZX270,ZX280 шынжыр табанды экскаваторларға арналған.
Бұл шөміш орташа тығыздықтағы (дейін) топырақтармен жұмыс істеуге арналған 2000 кг/м3) және абразивтіліктің орташа деңгейі (I–II сыныптар).
Шөміштің артықшылықтары RD-21.14:
- Аса Тығыздығы орташа топырақтарды өңдеу үшін жарамды.
- АСА батыруды жеңілдету және күштерді біркелкі бөлу үшін арнайы пішінге ие.
- 🟢 Орнату және пайдалану оңай, жабдықтың тозуын азайтады.
- 🟢 Зақымдануға және коррозияға төзімді жоғары сапалы болаттан жасалған.
Техникалық сипаттамалар:
- Шөміштің көлемі: 1,3 м3
- Шөміштің салмағы: 1290 келі
- Биіктігі (H): 1400 мм
- Тереңдігі (B): 1650 мм
- Ені (L): 1400 мм
- Жұтқыншақ (R): 1200 мм
- Тістердің саны: 5 дана.
- Негізгі машинаның рұқсат етілген салмағы: 19-28 тонна.
Неге бізді таңдайсыз:
- 🛠 Қоймада болуы.
- 🚚 Қазақстан бойынша жылдам жеткізу.
- 📝 Жабдықты таңдауда толыққанды кеңес беру және көмек көрсету.
- 💥 Қолайлы бағалар және ыңғайлы төлем шарттары.
Қорытынды:
"Құрылыс техника" ЖШС-нен RD-21.14 шөмішін сатып ала отырып, сіз өнімділікті арттыруды және бизнесіңіздің тиімділігін арттыруды қамтамасыз ететін орташа тығыздықтағы топырақтармен жұмыс істеуге арналған сенімді және дәлелденген құралға ие боласыз.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hitachi |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 1.3 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | RD-21.14 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1650 мм |
| Ені | 1400 мм |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Салмақ | 1290 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 430 000 ₸





