"Құрылыс техника" ЖШС сатып алуды ұсынады ТБ-30.80 ені 800 мм траншеялық шөміш ZX330, ZX350 және ZX400 үлгілеріндегі HITACHI шынжыр табанды экскаваторларына арналған.
Бұл шөміш коммуникацияларды төсеуге және қысқа мерзімде ұзартылған траншеяларды жасауға арналған.
ТБ-30.80 шөмішінің артықшылықтары:
- 🟢 Бүкіл ұзындығы бойынша берілген өлшемдердің тегіс траншеяларын қалыптастырады.
- 🟢 Топырақты тез шығару және жұмыс аяқталғаннан кейін оны орнына қайтару.
- 🟢 Тар қалалық жағдайларда, құрылыстар мен құрылыстардың жанында жұмыс істеуге жарамды.
- 🟢 Жоғары өнімділік және жұмыстарды орындау мерзімдерін қысқарту.
- 🟢 Зақымдануға және тозуға төзімді жоғары сапалы болаттан жасалған.
Техникалық сипаттамалар:
- Шөміштің көлемі: 0,69 м3
- Шөміштің салмағы: 860 келі
- Биіктігі (H): 1530 мм
- Тереңдігі (B): 1610 мм
- Ені (L): 800 мм
- Жұтқыншақ (R): 1300 мм
- Тістердің саны: 3 дана.
- Негізгі машинаның рұқсат етілген салмағы: 27-34 тонна.
Неге бізді таңдайсыз:
- 🛠 Алматыда қоймада бар болуы.
- 🚚 Қазақстан бойынша жылдам жеткізу.
- 📝 Жабдықты таңдауда толыққанды кеңес беру және көмек көрсету.
- 💥 Қолайлы бағалар және ыңғайлы төлем шарттары.
Қорытынды:
"Құрылыс техника" ЖШС-нен ТБ-30.80 шөмішін сатып ала отырып, сіз өзіңіздің бизнесіңіздің өнімділігі мен тиімділігін арттыруға ықпал ететін сенімді және дәлелденген жабдықты аласыз.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 0.69 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | TB-30.80 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Өндіруші | Hitachi |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1610 мм |
| Ені | 800 мм |
| Биіктігі | 1530 мм |
| Салмақ | 860 кг |
| Негізгі | |
| Кепілдік | 6 Айлар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап1 820 000 ₸




Жіберу 17 сәуір 2026