"Құрылыс техника" ЖШС сатып алуды ұсынады көлемі 1,1 м3 тасты шөміш RD-21.12 HITACHI ZX190,ZX200,ZX210 экскаваторы үшін.
Бұл шөміш орташа тығыздықтағы (дейін) топырақтармен жұмыс істеуге арналған 2000 кг/м3) және абразивтіліктің орташа деңгейі (I–II сыныптар).
Шөміштің артықшылықтары RD-21.12:
- Аса Орташа қатты және орташа абразивті астарлармен жұмыс істеу үшін жарамды.
- 🟢 Материалды тиімді ұстауға және жылжытуға арналған арнайы пішін.
- 🟢 Орнату және пайдалану оңай, пайдалану кезінде ең аз тозу.
- 🟢 Зақымдануға және коррозияға төзімді жоғары сапалы болаттан жасалған.
Техникалық сипаттамалар:
- Шөміштің көлемі: 1,1 м3
- Шөміштің салмағы: 1180 келі
- Биіктігі (H): 1400 мм
- Тереңдігі (B): 1650 мм
- Ені (L): 1200 мм
- Жұтқыншақ (R): 1200 мм
- Тістердің саны: 5 дана.
- Машинаға түсетін рұқсат етілген жүктеме: 19-28 тонна.
Қолдану:
- Құрылыс алаңдарын дайындау және шұңқырларды қазу.
- Сусымалы материалдарды тасымалдау және тиеу.
- Жер жұмыстарын топырақтардың орташа қаттылығы мен абразивтілігі жағдайында орындау.
Неге бізді таңдайсыз:
- 🛠 Қоймада болуы..
- 🚚 Қазақстан бойынша жылдам жеткізу.
- 📝 Жабдықты таңдауда толыққанды кеңес беру және көмек көрсету.
- 💥 Қолайлы бағалар және ыңғайлы төлем шарттары.
Қорытынды:
"Құрылыс техника" ЖШС-нен RD-21.12 шөмішін сатып ала отырып, сіз өзіңіздің бизнесіңіздің өнімділігі мен тиімділігін арттыруға ықпал ететін қатты және абразивті праймерлермен жұмыс істеуге арналған сенімді және дәлелденген жабдықты аласыз.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hitachi |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 1.1 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | RD-21.12 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1650 мм |
| Ені | 1200 мм |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Салмақ | 1180 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 450 000 ₸





