"Құрылыс техника" ЖШС жеткізуге жылдам ажыратылатын қосылымды ұсынады (quick coupler) LiuGong CLG920E, 922E, CLG920D, CLG922D,CLG225С экскаваторлары үшін.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Саусақтың диаметрі: | 80 / 80 мм |
| Ұзындығы | 1 000 мм |
| Биіктігі | 535 мм |
| Ені | 505 мм |
| Салмақ | 350 келі |
Механикалық жылдам түсіргіштер шөмішті трапецияға орнату үшін 2(Екі) саусақпен жабдықталған. Жылдам қосқыш тек жұмыс механизмін жылдам өзгерту үшін қолданылады. Тапсырмаларды орындау барысында шөмішті жыртқышқа, гидравликалық ажыратқышты шөмішке немесе керісінше ауыстыру қажет болған жағдайда, жылдам босату қажет.
Квик-каплерлермен жұмыс істеудің артықшылықтары:
сервистік бригаданың көмегінсіз бір оператордың жұмыс құралын іс жүзінде бір түрту арқылы ауыстыру мүмкіндігі,
өнімділікті арттыру,
қазу тереңдігін арттыру
жұмыс уақытын ұтымды пайдалану және бос тұрып қалудың болмауы,
тағайындалуы бойынша нақты жабдықты тиімді пайдалану,
жабдықтар мен қосалқы бөлшектердің қоймада тұрақты болуын қамтамасыз ету
2 тоннадан 80 тоннаға дейінгі арнайы техникаға арналған жылдам тамшылатқыштардың кең ассортиментін шығару.
Жұмыс құралдарының тоқтап қалуы немесе тиімсіз пайдаланылуы жоқ! "Profbreaker" механикалық жылдам тамшылатқышымен орындалатын тапсырмалар жылдам және тиімді орындалады!
Өндірушінің кепілдігімен тамаша зауыттық сапа.
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | CLG920E_QW-813 |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 1 170 000 ₸


