"Құрылыс техника" ЖШС Алматы қаласындағы қоймадан DOOSAN DX340,DX360 шынжыр табанды экскаваторына арналған көлемі 1,95 м3 арматураланған тас шелекті жеткізуді ұсынады.
RDH-31.17 күшейтілген тасты шөміш – тығыздығы 2.200 кг/м дейінгі топырақтарды өңдеуге арналған3 абразивтілік дәрежесі III-IV кластан аспайтын.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 29-38 т |
| Биіктігі H | 1500 мм |
| Тереңдігі B | 1800 мм |
| Жұтқыншақ R | 1330 мм |
| Ені L | 1700 мм |
| Көлем | 1,95 м3 |
| Салмақ | 1890 келі |
| Тістердің саны | 5 дана. |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 1.95 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | RDH-31.17-ND5(5)WS |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 1800 мм |
| Ені | 1700 мм |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Салмақ | 1890 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 190 000 ₸




