Бір тісті қопсытқыш тығыз негіздерді ашу және бұзу жұмыстарын орындау кезінде Hyundai R450, R480, R500 және R520 экскаваторларының құрамында пайдаланылады. Жабдық шөміштің орнына орнатылады және топырақты немесе жабынды игеру үшін күшейтілген күш талап етілетін учаскелерді дайындау кезінде қолданылады.
Қопсытқыш топырақты келесі қазу алдында қатты қабаттардың тиімді бұзылуын қамтамасыз етеді.
Қолдану
Жабдық мынадай міндеттерді орындау кезінде қолданылады:
тығыздалу дәрежесі жоғары топырақтарды әзірлеу;
асфальт және жол жабындарын ашу;
тығыз және жарылған жыныстардың бұзылуы;
жол инфрақұрылымы элементтерін бөлшектеу;
түбірлер мен жер асты тамыр қоспаларын жою.
Құрылыс алаңдарында, жол жұмыстарында және өнеркәсіптік объектілерде пайдаланылады.
Орнату
Монтаждау техника конструкциясында көзделген штаттық қосылыстарды пайдалана отырып, экскаватор тұтқасына жүргізіледі.
Қопсытқыш кейіннен аспалы жабдықтың басқа түрлерімен әзірлей отырып, негіздемені бастапқы бұзу үшін қолданылады.
Жабдық ауыр жер жұмыстарын орындау кезінде пайдалануға арналған.
Өндіріс
Өз өндірісі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Бөлшектердің түрі | Аналог |
| Жағдайы | Жаңа |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| бөлшектің коды | R-171-2 |
| Өндіруші | Hyundai |
| Салмақ | 1050 кг |
| Биіктігі | 1820 мм |
| Ені | 650 мм |
- Бағасы: 2 550 000 ₸




