"Құрылыс техника" ЖШС Volvo EC290 экскаваторына арналған шынжыр табанды шынжыр жеткізуді ұсынады.
Техникалық сипаттамалар:
| Салмақ | 743 келі |
| Сілтемелер саны | 50 |
| Тізбекті жабу тәсілі | Саусақ |
| Тізбек қадамы | 203 мм |
| Қосалқы бөлшектердің түрі | Шынжыр табанды шынжыр |
| Каталог нөмірі | VOE14530199 / 1182-00371 / 9115182 / KM3268/50 |
Дайындаушы зауыттан кепілдік.
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KMF |
| Бөлшектердің түрі | Аналог |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| бөлшектің коды | VOE14530199 |
| Салмақ | 743 кг |
| Тізбек қадамы | 203 мм |
| Сілтемелер саны | 50 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 450 000 ₸


