"Құрылыс техника" ЖШС Алматы қаласындағы қоймадан VOLVO EC240,EC250 экскаваторына арналған шынжыр табанды шынжырды жеткізуді ұсынады.
Техникалық сипаттамалар:
| Салмақ | 585 келі |
| Сілтемелер саны | 51 |
| Тізбекті жабу тәсілі | Саусақ |
| Тізбек қадамы | 190 мм |
| Қосалқы бөлшектердің түрі | Шынжыр табанды шынжыр |
| Каталог нөмірі | VOE14530347 / 206-32-00300 / E15698B1M00051 / 9150021 |
Дайындаушы зауыттан кепілдік.
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CH |
| Бөлшектердің түрі | Аналог |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| бөлшектің коды | VOE14530347 |
| Салмақ | 585 кг |
| Тізбек қадамы | 190 мм |
| Сілтемелер саны | 51 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 960 000 ₸


