"Құрылыс техника" ЖШС HITACHI ZX330,ZX350 экскаваторына арналған шынжыр табанды шынжыр жеткізуді ұсынады.
Техникалық сипаттамалар:
| Салмақ | 729 келі |
| Сілтемелер саны | 45 |
| Тізбекті жабу тәсілі | Шебер саусақ |
| Тізбек қадамы | 216 мм |
| Қосалқы бөлшектердің түрі | Шынжыр табанды шынжыр |
| Каталог нөмірі | 9248209 / 207-32-00300 / VE4030C645 |
Дайындаушы зауыттан кепілдік.
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KMF |
| Бөлшектердің түрі | Аналог |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| бөлшектің коды | 9248209 |
| Сілтемелер саны | 45 |
| Тізбек қадамы | 216 мм |
| Салмақ | 730 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 225 000 ₸


