"Құрылыс техника" ЖШС Алматы қаласындағы қоймадан MST 542,544,644 экскаватор-тиегішіне арналған ені 600 мм стандартты шөмішті жеткізуді ұсынады.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 5-11 т |
| Биіктігі H | 900 мм |
| Тереңдігі B | 930 мм |
| Жұтқыншақ R | 750 мм |
| Ені L | 600 мм |
| Көлем | 0,21 м3 |
| Салмақ | 185 келі |
| Тістердің саны | 4 дана. |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Шелек көлемі | 0.21 куб. м |
| бөлшектің коды | GP-07.60 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | MST |
| Габаритные размеры | |
| Салмақ | 185 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 470 000 ₸



