"Құрылыс техника" ЖШС Алматы қаласындағы қоймадан XCMG WZ30-25 экскаватор-тиегішіне арналған ені 400 мм стандартты шөмішті жеткізуді ұсынады.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 5-11 т |
| Биіктігі H | 900 мм |
| Тереңдігі B | 930 мм |
| Жұтқыншақ R | 750 мм |
| Ені L | 400 мм |
| Көлем | 0,12 м3 |
| Салмақ | 145 келі |
| Тістердің саны | 3 дана. |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | XCMG |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 6 жыл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 0.1 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | TB-07.40-J21(3) |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 930 мм |
| Ені | 400 мм |
| Биіктігі | 900 мм |
| Салмақ | 140 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 380 000 ₸


