"Құрылыс техника" ЖШС Алматы қаласындағы қоймадан SANY SY500 шынжыр табанды экскаваторына арналған көлемі 3,0 м3 аса күшейтілген тасты шөмішті жеткізуді ұсынады.
Аса күшейтілген тасты шөміш RDX-51.20 тығыздығы 2.500 кг/м дейінгі топырақтарды өңдеуге арналған3 абразивтілік дәрежесі V-VI сыныптан артық емес.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 45-55 т |
| Биіктігі H | 1800 мм |
| Тереңдігі B | 2100 мм |
| Жұтқыншақ R | 1500 мм |
| Ені L | 2000 мм |
| Көлем | 3,0 м3 |
| Салмақ | 3300 кг |
| Тістердің саны | 5 дана. |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Шелек көлемі | 3 куб. м |
| бөлшектің коды | RDX-51.20-J55(5)WS |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритные размеры | |
| Салмақ | 3300 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 345 000 ₸


Жіберу 27 сәуір 2026