"Құрылыс техника" ЖШС бірден екі аспалы құрал – риппердің және гидравликалық балғаның функцияларын біріктіретін жабдықты жеткізуді ұсынады.Ауыр және тасты топырақтармен жұмыс істегенде виброрипперді арнайы машина өндірушісі үш есе арттырады. Экскаватор операцияларды тек гидравликалық балғаны немесе тек жыртқыштың тірегін пайдаланатын жабдыққа қарағанда жылдамырақ және жақсырақ орындайды.
DAEDONG BR75 салмағы 60-80 тонна болатын әртүрлі маркалы экскаваторларға арналған дірілдеткіш (дірілдеткіш).
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар:
| Негізгі машинаның салмағы | 60-80 т |
| Пайдалану салмағы | 7020 келі |
| Жиілігі | 1800 Айн/мин |
| Жұмыс қысымы | 250 бар |
| Мұнай ағыны | 320-360 л/мин |
| Биіктігі | 3835 мм |
| Ұзындығы | 1930 мм |
| Ені | 1033 мм |
| Тәж | 575 мм |
"Құрылыс техника" ЖШС–нің Daedong дірілдеткіштері (виброрипперлері) - бұл:
- Арнайы техниканың өнімділігін арттыруға арналған заманауи жабдық (гидравликалық сөндіргішпен жабдықталған жабдықпен салыстырғанда 3 есе жоғары).
- Топырақты және тау жыныстарын ашудың, ұсақтаудың бірегей технологиялары.
- Жұмыс құралын қала жағдайында пайдалануға мүмкіндік беретін шудың ең төменгі көрсеткіштері (80 дБ аспайды).
- Экологиялылық және әлемдік экостандарттарға сәйкестік.
- Патенттелген конструкцияның берік эластомерлері түріндегі зақымданудан және дірілді азайтудан инновациялық қорғаныс.
- Жоғары беріктіктегі тәж және бекіткіш.
- Тісті және басқа элементтерді қарапайым күтіп ұстау және қарапайым ауыстыру.
- Экскаватор операторы үшін де, құрылыс алаңындағы басқа жұмысшылар үшін де қауіпсіздік
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Daedong |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Машинада қолдану | 60 т |
| Кепілдік мерзімі | 12 жыл |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 01 маусым 2026