Бір тісті жыртқышr-075 экскаваторға арналған аспалы жабдық болып табылады - қатқан топырақтарды бұзуға, жарылған тау жыныстарын игеруге, асфальт жабындарын, кірпіштерді, бордюр тастарын қазуға, діңгектерді жұлуға арналған. Тартқыш шөміштің орнына экскаватордың тұтқаларына орнатылады.
"Құрылыс техника" ЖШС HIDROMEK 102B,102S экскаватор-тиегішіне арналған бір тісті жыртқышты (гкан-рипер) жеткізуді ұсынады.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Түрі | 1 |
| Салмақ | 100 келі |
| Жұтқыншақ R | 750 мм |
| Ені А | 320 мм |
| Биіктігі H | 780 мм |
| Ұзындығы B | 620 мм |
Өндірушінің кепілдігімен тамаша зауыттық сапа.
Қазақстан Республикасының барлық аймақтарына жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hidromek |
| Бөлшектердің түрі | Аналог |
| Жағдайы | Жаңа |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| бөлшектің коды | R-075 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 490 000 ₸


Жіберу 22 сәуір 2026