"Құрылыс техника" ЖШС Hitachi ZX240 экскаваторына арналған шынжыр табанды шынжыр жеткізуді ұсынады.
Техникалық сипаттамалар:
| Салмақ | 544 келі |
| Сілтемелер саны | 47 |
| Тізбекті жабу тәсілі | Шебер саусақ |
| Тізбек қадамы | 190 мм |
| Қосалқы бөлшектердің түрі | Шынжыр табанды шынжыр |
| Каталог нөмірі | 9250491 / 206-32-00310 / E40207B0M00047 |
Дайындаушы зауыттан кепілдік.
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CH |
| Бөлшектердің түрі | Аналог |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| бөлшектің коды | 9250491 |
| Негізгі | |
| Салмақ | 565 кг |
| Сілтемелер саны | 47 |
| Тізбек қадамы | 190 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 830 000 ₸


