"Құрылыс техника" ЖШС VOLVO EC700,EC750 шынжыр табанды экскаваторларына арналған гидравликалық ажыратқышты жеткізуді ұсынады.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар:
| Пайдалану салмағы | 6300 кг |
| Негізгі машинаның салмағы | 55-100 т |
| Соққы энергиясы | 24830 Дж |
| Шыңдардың диаметрі | 208 мм |
| Жұмыс қысымы | 180-205 кг/см2 |
| Гидравликалық ағын | 230-300 л/мин |
| Соғу жиілігі | 200-350 мин-1 |
Гидравликалық сөндіргішті жеткізу көлеміне мыналар кіреді:
- Шыңы бар гидромолот
- Қосымша шың
- Экскаваторға арналған өтпелі тақта
- экскаватордың гидрожүйесіне қосуға арналған 2 РВД жеңі
- Азотпен толтыру жинағы, өлшеу жинағы, графитті жағармайы бар түтік (400 г)
- Паспорт және орыс тіліндегі нұсқаулықтар, қосалқы бөлшектер каталогтары
Өндіруші зауыттан 12 ай кепілдікпен түпнұсқа корей сапасы.
Қосалқы бөлшектер қоймасы.
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ProfBreaker |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Гидромолот |
| Гидравликалық балғаның жұмыс бөлігінің диаметрі | 208 мм |
| Максималды соққылар саны | 350 соқ/мин |
| Гидравликалық балға түрі | Жабық типтегі гидравликалық балға |
| Гидравликалық балғаның қызметі | жойғыш гидравликалық балға |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | PB900S |
| Габаритные размеры | |
| Салмақ | 6300 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 17 мамыр 2026