"Құрылыс техника" ЖШС жеткізуге Hitachi ZX180,ZX200,ZX210,ZX220 экскаваторларына арналған гидравликалық жылдам ажыратылатын қосылымды (quick coupler) ұсынады.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар:
| Негізгі машинаның салмағы | 18-25 т |
| Саусақтың диаметрі | 80 мм |
| Ұзындығы | 944 мм |
| Биіктігі | 492 мм |
| Ені | 483 мм |
| Салмақ | 290 келі |
| Жұмыс қысымы | 40-380 кг/см2 |
| Гидравликалық ағын | 10-20 л/мин |
Гидравликалық жылдам түсіргіштер (жылдам қосқыштар) бір оператордың бір қондырманы екіншісіне жылдам ауыстыруына қызмет етеді.
Profbreaker гидравликалық жылдам тамшылатқыштарының ерекшеліктері:
- Сервистік бригаданың көмегінсіз бір оператордың жұмыс құралын бір рет түрту арқылы дерлік ауыстыруы
- Кран жұмыстарына арналған ілгектің болуы (жүк көтергіштігін арттыру)
- Өнімділікті арттыру
- Қазу тереңдігін арттыру
- Саусақтар мен төлкелердің тозуының болмауы
- Гидравликалық басқару қатты және тығыз ұстауға кепілдік береді
- Жұмыс уақытын ұтымды пайдалану және бос тұрып қалудың болмауы
- Нақты жабдықты мақсатына сай тиімді пайдалану
Жинақтау:
- Гидравликалық жылдам түсіргіштер экскаватордағы басқару сызығымен және шөмішті трапецияға орнату үшін екі саусақпен жабдықталған.
Өндірушінің кепілдігімен тамаша зауыттық сапа.
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| Бөлшектердің түрі | Аналог |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| бөлшектің коды | PBQ80 |
| Өндіруші | Hitachi |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 290 000 ₸


