Бір тісті жыртқышr-150-2 - қатқан топырақтарды бұзуға, жарылған тау жыныстарын игеруге, асфальт жабындарын, кірпіштерді, жол жиегіндегі тастарды қазуға, діңгектерді жұлуға арналған. Тартқыш шөміштің орнына экскаватордың тұтқаларына орнатылады.
Hitachi ZX330,ZX350,ZX370,ZX400 экскаваторына арналған бір тісті жыртқышты Алматы қаласындағы "Құрылыс техника" ЖШС қоймасынан сатып алуға болады.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Түрі | 2 |
| Салмақ | 650 келі |
| Жұтқыншақ R | 1500 мм |
| Ені А | 530 мм |
| Биіктігі H | 1570 мм |
| Ұзындығы B | 1070 мм |
Өндірушінің кепілдігімен тамаша зауыттық сапа.
Қазақстан Республикасының барлық аймақтарына жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hitachi |
| Бөлшектердің түрі | Аналог |
| Жағдайы | Жаңа |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| бөлшектің коды | R-150-2 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 790 000 ₸







