"Құрылыс техника" ЖШС Hyundai R480,R500,R520 экскаваторына арналған көлемі 3,0 м3 күшейтілген шөмішті жеткізуді ұсынады.
HD-51.20 күшейтілген шөміш ол жалпы жер жұмыстарында, әртүрлі тығыздықтағы топырақтарды игеруде қолданылады: құм, саздақ, өсімдік топырағы, қиыршық тас, бор жыныстары, тақтатас, әктас және т.б., қазылған және карьерлік жұмыстарда, соның ішінде тау жыныстарын қопсыту кезінде.
Негізгі параметрлер мен сипаттамалар
| Негізгі машинаның салмағы | 45-55 т |
| Биіктігі H | 1800 мм |
| Тереңдігі B | 2100 мм |
| Жұтқыншақ R | 1500 мм |
| Ені L | 2000 мм |
| Көлем | 3,0 м3 |
| Салмақ | 2750 келі |
| Тістердің саны | 5 дана. |
Қазақстан Республикасының барлық өңірлеріне жедел жеткізу.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hyundai |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Ковш для спецтехники |
| Шелек көлемі | 3 куб. м |
| Техника түрі | Жер қазу техникасы |
| бөлшектің коды | RDH-51.20 |
| Шелек түрі | Кері күрек |
| Габаритные размеры | |
| Ұзындығы | 2100 мм |
| Ені | 2000 мм |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Салмақ | 3150 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 450 000 ₸





